Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bemanningstjänster Soc
Referensnummer: SN2020/00059
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 98513100 Bemanningstjänster för enskilda
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av bemanningstjänster för soc, de har behov av att kunna hyra in soc sekreterare, 1:e soc sekreterare, biståndshandläggare, 1:e biståndshandläggare.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79610000 Personalförmedling, 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda, 85321000 Administration inom socialtjänsten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen