2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal fältkök
Beskrivning: Linköpings kommun inbjuder leverantörer att lämna anbud i upphandling av ramavtal för leverans av fältkök med tillhörande utrustning. Syftet är att säkerställa kapacitet för tillagning av måltider under extraordinära förhållanden.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44211400 Fältkök
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:130322:Lot:1