See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Färskt fläskkött, nötkött, blandfärs och charkprodukter
Beskrivning: Färskt fläskkött, nötkött, blandfärs, charkprodukter, och fryst viltkött
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 15110000 Kött
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 1 - Färskt fläskkött
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 2 - Färsk blandfärs
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Delområde 3 - Färskt nötkött
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Delområde 4 - Färska charkprodukter