Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
2019 Resebyrå- och konferenstjänster Region Norrbotten
Referensnummer: 4429-18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling omfattar både resebyrå- och konferensförmedlingstjänster till Region Norrbotten.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen