See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Profilprodukter och profilkläder
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Luleå Kommun och Luleå Miljöresurs AB behov av profilkläder, profilprodukter och give aways.
Intern identifierare: KLF 2025/6
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
Ytterligare klassificering (cpv): 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör, 22460000 Reklamtrycksaker, varukataloger och manualer, 22462000 Reklammaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Profilprodukter och profilkläder