284968-2016 - ÄndringSverige-Sundsvall: Teknisk provning, analys och konsulttjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tekniks konsult materialprovning till Mittuniversitetet.
Referensnummer: MIUN 2016/1288
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71600000 Teknisk provning, analys och konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Se Förfrågningsunderlaget.