See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av plantskoleväxter
Beskrivning: Strängnäs kommun bjuder in er att delta i upphandling av plantskoleväxter.
Intern identifierare: TFN/2024:790-059
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03120000 Trädgårdsväxter och plantskoleprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000