Kort beskrivning
Öresundståg AB genomför löpande kvalitetsmätningar på sina avgångar i södra Sverige, som ett stöd för att utveckla verksamheten i linje med mål och strategier. Mätningarna ska bland annat ge kunskap och kännedom om kundernas behov, förväntningar och nöjdhet.
I denna upphandling ingår följande delar
2. Varumärkestracking