2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förhandsannonsering om upphandling av datahall Stockholm
Beskrivning: Förhandsannonsering
Intern identifierare: 24/94
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51000000 Installation (utom programvara)