Upphandling av projektledning och redovisning där vi söker EN leverantör som ansvarar för genomförande av projektet Pilgrim utan gränser enligt projektplan:
• Operativ projektledare som under Selånger Församlings projektledare bildar en projektgrupp
• Delprojektledare/processledare
• Redovisning och projektredovisning
Projektets syfte
Att öka St. Olavsledens attraktivitet genom att bygga en gränsöverskridande natur- och kulturhistorisk infrastruktur för vandrare och utveckla partnerskapet för en hållbar och långsiktig tillväxt. På detta viset vill vi bygga en tydlig identitet för hela leden.
För mer information ta del av bifogade handlingar.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet, 79210000 Redovisning och revision, 79421000 Projektledning, förutom bygg – och anläggningsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Att öka St Olavsledens attraktivitet genom att bygga en gränsöverskridande natur- och kulturhistorisk infrastruktur för vandrare och utveckla partnerskapet för en hållbar och långsiktig tillväxt. På detta viset vill vi bygga en tydlig identitet for hela leden.