285100-2016 - ÄndringSverige-Stockholm: Installation av elektriska ledningar och armatur
Stockholms stad, Fastighetskontoret, Box 8312, Att: Aco Gardi, Stockholm 104 20, Sverige. E-post: aco.gardi@projektbyran.se
Byggentreprenader
(Tillägg till Europeiska unionens officiella tidning, 11.6.2016, 2016/S 112-199415)
Angående:
CPV:45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45311100 Indragning av elektriska ledningar, 45315100 Eltekniska installationer
Installation av elektriska ledningar och armatur