285126-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – Sjukvårdsmateriel Steg 1
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSjukvårdsmateriel Steg 1
BeskrivningFörsvarsmakten inbjuder Er att inkomma med en Ansökan om att delta i upphandlingen av sjukvårdsmateriel enligt bifogade dokument.
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:113758:Lot:1
Optioner
Beskrivning av alternativenAvtalet kan förlängas högst tre år.