2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal bemanningspersonal Parkenheten
Beskrivning: Upphandlingen avser bemanningstjänster för succesiva avrop inom parkenheten i Lerums kommun.
Intern identifierare: SBN25.162
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98513100 Bemanningstjänster för enskilda
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000