2852-2022 - ResultatSverige-Jönköping: Diverse möbler och utrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ergonomiska arbetshjälpmedel
Referensnummer: RJL 2021/2129
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39150000 Diverse möbler och utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ergonomiska arbetsmiljömedel som exempelvis ergonomiskt pekdon, rollermouse och ståmattor.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30190000 Diverse kontorsutrustning och kontorsmateriel, 30230000 Datorrelaterad utrustning, 30237200 Datortillbehör, 39531000 Mattor
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen