Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Försäkringsmäklare, 2019/18
Referensnummer: 2019/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 66518100 Försäkringsmäkleri
II.1.4.
Kort beskrivning
Försäkringsmäklare
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 66518000 Försäkringsmäkleri och försäkringsbyråtjänster, 66518200 Tjänster utförda av försäkringsbolag
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen