285264-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning – Service, reparation och underhåll av Sennebogen Materialhanterare och teleskoplastare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service, reparation och underhåll av Sennebogen Materialhanterare och teleskoplastare
Beskrivning: Service, reparation och underhåll av Sennebogen Materialhanterare och teleskoplastare
Intern identifierare: 2026-009
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Allmän information och administrativa villkor (1)
Beskrivning: service, reparation och underhåll av Sennebogen materialhanterare och teleskoplastare
Intern identifierare: 1904598-0
Huvudklassificering (cpv): 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Beskrivning: service, reparation och underhåll av Sennebogen materialhanterare och telskoplastare
Intern identifierare: 1904599-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Allmän information och administrativa villkor (1) (2)
Beskrivning: Service, reparation och underhåll av Sennebogen materialhanterare och teleskoplastare
Intern identifierare: 1904600-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Allmän information och administrativa villkor (1) (1)
Intern identifierare: 1904601-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Allmän information och administrativa villkor
Beskrivning: Service, reparation ochunderhåll av Sennebogen materialhanterare och teleskoplastare
Intern identifierare: 1851465-4