See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Intern-och IT-revisionstjänster
Beskrivning: Intern-och IT-revisionstjänster till Sjöfartsverket
Intern identifierare: 25-00441
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000