285333-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Säkerhetstjänster – Bevakningstjänster Gävle Kommun med bolag
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBevakningstjänster Gävle Kommun med bolag
BeskrivningDetta är en förhandsannonsering - Upphandlingen omfattar utryckning vid larm, rondering, fast bevakning och andra närliggande tjänster för Gävle kommun med bolag. Beräknad avtalsstart 2024-10-01.
Intern identifierare13291
Förfarandets viktigaste känneteckenEnstegsförfarande enligt bilaga 2
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster, 79713000 Vakttjänster, 79714000 Övervakningstjänster, 79715000 Patrullering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningDetta är en förhandsannonsering - Upphandlingen omfattar utryckning vid larm, rondering, fast bevakning och andra närliggande tjänster för Gävle kommun med bolag. Beräknad avtalsstart 2024-09-01.
Intern identifierareBevakningstjänster Gävle Kommun med bolag