See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggentreprenader små och mellanstora 2025
Beskrivning: Löpande Byggservicearbeten och Byggprojekt från 0-20MKR
Intern identifierare: 24/38
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (3)
Beskrivning: Byggservice och Byggprojekt
Intern identifierare: 1610508
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Intern identifierare: 1622880
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 1622881