2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyresvärdsupphandling Gruppbostäder LSS
Beskrivning: Sala kommun har behov av två nya gruppbostäder LSS i Sala tätort och detta behov ska tillgodoses genom hyresvärdsupphandling.
Föregående meddelande: 533360-2023
Intern identifierare: KS 2023/878
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70200000 Uthyrning eller leasing av egen fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000