See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Persontransporter med turbundna resor
Beskrivning: Persontransporter med turbundna resor till Stockholms stad
Intern identifierare: SF 2025/276
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98300000 Diverse tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 34110000 Personbilar, 34114300 Färdtjänstfordon, 60000000 Transporter (utom avfallstransport), 98300000 Diverse tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Persontransporter med turbundna resor