2. Förfarande
Förfarande
Titel: Psykometriska tester
Beskrivning: Psykometriska tester
Intern identifierare: RS2023-04475
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 85140000 Diverse hälsovård
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal