285436-2021 - ResultatSverige-Stockholm: Låssmedstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Smarta lås som tjänst
Referensnummer: FB 2020/173
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98395000 Låssmedstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Familjebostäder bjuder in leverantörer att inkomma med ansökan om att få delta i en konkurrenspräglad dialog avseende smarta lås som tjänst till fastigheter (bostäder och eventuellt lokaler
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44521100 Lås
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen