285503-2019 - KonkurrensutsättningSverige-Ängelholm: Personalutveckling
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Chefs- och ledarskapsutveckling 2019
Referensnummer: KS 2018/795
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79633000 Personalutveckling
II.1.4.
Kort beskrivning
Chefs- och ledarskapsutveckling för chefer inom samarbetet inom Familjen Helsingborg
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster, 80511000 Personalutbildning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen