285525-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Biltvätt och liknande tjänster – Fordonstvätt Ovanåkers kommun 2025
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFordonstvätt Ovanåkers kommun 2025
BeskrivningOvanåkers kommun upphandlar fordonstvättstjänster för kommunens fordon samt olika tillvalstjänster som transport till och från bilprovningen, däckservice och bilverkstad.
Intern identifierare15313
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50112300 Biltvätt och liknande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAlfta
BeskrivningDelområde Alfta (hemtjänsten i Alfta)
Intern identifierareAlfta
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelEdsbyn
BeskrivningDelområde Edsbyn (hemtjänsten i Edsbyn + Helsinge Net)
Intern identifierareEdsbyn