See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2023-1203 Baklastande 3-axlad sopbil 1-fack
Beskrivning: Inköp av en Baklastande 3-axlad sopbil 1-fack till Telge Återvinning.
Intern identifierare: 23/134
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del