Ramavtal för projekterande konsulter fastighet - Arkitekter. Ramavtalet omfattar följande kompetensområden (se de administrativa föreskrifterna för mer information): 1. Arkitekter husbyggnad. 2. Landskapsarkitekter tomtmark. 3. Storkök.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71210000 Arkitektoniska konsulttjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen