285628-2023 - ResultatSverige-Helsingborg: Bildskärmar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Scenproduktion och hyra av teknik HASAB
Referensnummer: 00009/2022-130
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30231300 Bildskärmar
II.1.4.
Kort beskrivning
Scenprodukttion
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30231300 Bildskärmar, 30231310 Platta bildskärmar, 32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning, 32321000 Storbildsprojektorer, 32342400 Ljudanordningar, 32342410 Ljudutrustning, 32350000 Delar till ljud- och videoutrustning, 51313000 Installation av ljudutrustning, 71318100 Ljustekniska tjänster, 92370000 Ljudteknikertjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Scenproduktion
Del nr: 2
Del nr: 3
Del nr: 4
Del nr: 5