2. Förfarande
Förfarande
Titel: Platsannonseringstjänster
Beskrivning: Åklagarmyndigheten avser att upphandla ramavtal för platsannonsering på digitala kanaler i enlighet med förutsättningarna angivna i upphandlingsdokumenten
Intern identifierare: ÅM2024-965
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Upphandling av Platsannonseringstjänster