285645-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Datalagringsmedia – Datalagringslösningar och tillhörande tjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDatalagringslösningar och tillhörande tjänster
BeskrivningSveriges Radio upphandlar lösningar för datalagring och tillhörande tjänster.
Intern identifierareSR2512
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 32584000 Datalagringsmedia
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000