285674-2023 - KonkurrensutsättningSverige-Laholm: Köksutrustning
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Formar och förpackningsmaterial för distribution av färdiglagad mat
Referensnummer: Samhällsbyggnadsnämnden 2023-136
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39221000 Köksutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal avseende formar och förpackningsmaterial för måltidsenhetens distribution av färdiglagad mat.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen