IT-stöd för Löneadministration inklusive självservice
Referensnummer: 0213/21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Göteborgs stad bjuder härmed in intresserade leverantörer att ansöka om att få lämna anbud i upphandling avseende ett nytt IT-stöd gällande Löneadministration inklusive självservice enligt de förutsättningar som anges i denna inbjudan samt bilagor.