2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transportbilar med filmutrustning för undersökning av spill och dagvatten
Beskrivning: Beställaren avser att upphandla en större och en mindre transportbil med filmutrustning för undersökning av spill och dagvattenrör.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114000 Specialfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001