285766-2018 - ResultatSverige-Linköping: Rekryteringstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bemanning av chefstjänster inom ekonomi och HR
Referensnummer: UC-2018-75
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79600000 Rekryteringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser tillfällig tillsättning av chefer med konsulter inom CVU:s verksamhetsområde.
Helt eller delat anbud
Anbudsgivare kan välja att lämna anbud på ett eller flera anbudsområden. Varje anbudsområde utvärderas och tilldelas var för sig.
Om antalet kvalificerade anbudsgivare tillåter så kommer ramavtal tecknas med tre (3) leverantörer i rangordning per anbudsområde.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79635000 Bedömningstjänster vid rekrytering, 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen