2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trailer
Beskrivning: Beställaren avser med upphandlingen att upphandla ett avtal för köp av en (1) Trailer. Beställaren avser med upphandlingen att teckna ett avtal med en (1) Leverantör.
Intern identifierare: 24/3
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34200000 Karosser, släp- eller påhängsvagnar
Ytterligare klassificering (cpv): 34223000 Släp- och påhängsvagnar, 34223300 Släpvagnar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000