285821-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Frukt, grönsaker och liknande produkter – Frukt och grönt
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFrukt och grönt
BeskrivningLerums kommun bjuder in till ramavtal gällande leveranser av frukt, grönt och rotfrukter.
Intern identifierareSBN24.358
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15300000 Frukt, grönsaker och liknande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000