2. Förfarande
Förfarande
Titel: HF radio equipment
Beskrivning: Tenderers are hereby invited to participate in the procurement for the Framework agreement of HF radio equipment.
Intern identifierare: 25FMVU498
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32260000 Utrustning för dataöverföring
Ytterligare klassificering (cpv): 32230000 Radiosändare med mottagare, 32270000 Digital överföringsutrustning, 32500000 Telekommunikationsmateriel, 32522000 Telekommunikationsutrustning, 32524000 Telekommunikationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: HF radio equipment