2. Förfarande
Förfarande
Titel: Krantömmande sopbil
Beskrivning: Vill ni leverera en krantömmande sopbil till WBAB WessmanBarken Vatten & Återvinning AB? WBAB har för avsikt att utöka sin fordonsflotta en (1) krantömmande sopbil. Välkomna med ert anbud!
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105926:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34144511 Sopbilar, 34144512 Sopbilar med komprimator, 34144500 Fordon för avfall och avloppsvatten