2. Förfarande
Förfarande
Titel: Försäkringar Ånge kommun 2025
Beskrivning: Ånge kommun upphandlar kommunförsäkring, fordonsförsäkring samt tjänstereseförsäkring för 2025-03-01 - 2028-02-29
Intern identifierare: 25/1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66510000 Försäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Upphandlingen avser 3 år samt möjlighet till 1+1 års förlängning