2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av dykeritjänster
Beskrivning: Upphandling av dykeritjänster till Kommunalförbundet Norrvatten
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 98360000 Marina tjänster, 98363000 Dyktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001