See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyra skogsmaskiner Liljaskolan i Vännäs
Beskrivning: Hyra av följande skogsmaskiner till Liljaskolan i Vännäs. 2 st. Skotare 15-16 ton1 st. Skotare 15-16 ton2 st. Skördare 18-20 ton1 st. Skördare, beståndsgående 6-10 ton
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 16000000 Jordbruksmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Skotare 15-16 ton 2 st. fabriksnya
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110784:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 16100000 Jordbruks- och skogsmaskiner för markberedning eller odling
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Skotare 15-16 ton 1 st. fabriksny
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110784:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Skördare mellanstor 18-20 ton 2 st. fabriksnya
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110784:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Skördare beståndsgående 6-10 ton, fabriksny.
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110784:Lot:4