See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulter - Byggnadsverk
Beskrivning: Tekniska konsulttjänster inom fackområdet konstbyggnad samt Bro-besiktningsmän.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Timpris konsult - Byggnadsverk
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:70191:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Timpris Bro-Besiktningsman
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:70191:Lot:2