286069-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Förvaringsskåp – TI 2025-1233 Digitala Nyckelhanteringsskåp
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2025-1233 Digitala Nyckelhanteringsskåp
BeskrivningTelge Inköp och Flens kommun inbjuder anbudsgivare att inkomma med anbud gällande digitala nyckelhanteringsskåp med tillhörande IT-system. Flens kommun avser att teckna ett ramavtal med en leverantör och uppdraget avser installation, dokumentation, test och driftsättning av nyckelskåp och system. Skåpen ska placeras i Flens kommuns olika hemtjänstområden.
Intern identifierareTI 2025-1233
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39141300 Förvaringsskåp
Ytterligare klassificering (cpv): 44520000 Lås, nycklar och gångjärn, 44521120 Elektroniskt säkerhetslås, 48900000 Diverse programvara och datorsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000