286072-2018 - ResultatSverige-Kristianstad: Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Strategisk kommunikationsrådgivning och produktion
Referensnummer: 1702361
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Strategisk kommunikationsrådgivning och produktion, från ide till produkt.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79340000 Reklam och marknadsföring, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen