286074-2020 - ResultatSverige-Östersund: Programvara för dokumentredigering, ritning, bildhantering, schemaläggning och produktivitet
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Digitalt rekryteringssystem
Referensnummer: MIUN 2020/480
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48300000 Programvara för dokumentredigering, ritning, bildhantering, schemaläggning och produktivitet
II.1.4.
Kort beskrivning
Mittuniversitetet inbjuder till anbudsgivning gällande Digitalt rekryteringssystem med diarienummer MIUN 2020/480
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
48300000 Programvara för dokumentredigering, ritning, bildhantering, schemaläggning och produktivitet, 75130000 Statliga stödtjänster, 79630000 Personaladministrativa tjänster utom arbetsförmedling och personaluthyrning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen