286082-2019 - ÄndringSverige-Stockholm: Anläggningsarbete för vattenprojekt
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
NDS E-379 Landanslutning Lilla Lidingöbron
Referensnummer: 19/64
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45240000 Anläggningsarbete för vattenprojekt
II.1.4.
Kort beskrivning
Projektering och utförande av ett påldäck för landanslutningen av Lilla Lidingöbron.