2. Förfarande
Förfarande
Titel: REQUEST FOR INFORMATION Nationell kartläggning av kommuners tekniska cybersäkerhetsförmåga
Beskrivning: REQUEST FOR INFORMATION (RFI) Nationell kartläggning av kommuners tekniska cybersäkerhetsförmåga
Intern identifierare: 26/2
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd