286175-2022 - ResultatSverige-Härnösand: Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Organisations- och Managementkonsulter
Referensnummer: UH-2021-058
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar Organsisations och managementkonsulter. Uppdragen omfattar bland annat att stödja och främja förändrings- och utvecklingsarbete i den kommunala organisationen. Uppdragen innebär också att stödja och utveckla chefer samt arbetsgrupper.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Processutvecklare
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Avtal tecknas för respektive delområde.
Antal Leverantörer
1.    Processutvecklare Senior- och Junior konsult
1st
2.    Projektledare: Senior- och Junior konsult
3.    Utveckling av ledningsgrupper: Senior konsult
4.    Utveckling av arbetsgrupper: Senior- och Junior konsult
2st
5.    Chefshandledning Senior
6.    Chefshandledning Junior
Projektledare
Del nr: 2
Utveckling av ledningsgrupper
Del nr: 3
Utveckling av arbetsgrupper
Del nr: 4
Chefshandledning Senior konsult
Del nr: 5
Chefshandledning Junior konsult
Del nr: 6