286199-2024 - Resultat
Sverige – Tillagning av måltider – Måltidstjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMåltidstjänster
BeskrivningUpphandlingen avser skolmåltidsverksamheten vid Söderfyran (Christian 4:s gymnasium, Söderportsgymnasiet) och Wendesgymnasiet i Kristianstad.
Intern identifierareBUN 2024/46
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55322000 Tillagning av måltider
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareMåltidstjänster