See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS Byggledare till samverkansentreprenad ombyggnad Kårallen, Linköping
Beskrivning: Upphandlingen avser en byggledare för en ombyggnation av ett kårhus på campus Linköping.
Föregående meddelande: 636963-2023
Intern identifierare: 26/19
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000